Jesteśmy absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Zespół powstał pod koniec 2005 roku, choć wspólne działania rozpoczęliśmy już pięć lat wcześniej. Tworzymy pracownię rodzinną , początkowo trójpokoleniową. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, młodości i kreatywności - projektujemy odważnie i ekonomicznie. Jesteśmy otwarci na nowe trendy w architekturze i designie jak i nowatorskie rozwiązania techniczne. Prowadzimy stałą współpracę z zespołami profesjonalistów branżowych.
Doradzamy klientom na wszystkich etapach inwestycji i nadzorujemy ich przebieg.
Projektujemy budynki użyteczności publicznej, służby zdrowia, mieszkalne wielorodzinne oraz domy jednorodzinne. Naszą pasją jest architektura postprzemysłowa i obiekty zabytkowe. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów we współpracy z konserwatorem zabytków.
Projektujemy wnętrza mieszkań i rezydencji, obiektów komercyjnych jak i użyteczności publicznej – wszystkie z jednakowym zaangażowaniem i starannością. W trakcie pracy nad projektem bardzo ściśle współpracujemy z inwestorem , czego wynikiem jest tworzenie stylowych przestrzeni, które żyją wraz z mieszkańcami.
Wykonujemy makiety architektoniczne prac własnych jak też na zlecenie innych pracowni i deweloperów. Nasze modele charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi i precyzją wykonania.